MŪSŲ BALTI BALANDŽIAI

Ar žinote, kad ankščiau kai neturėjome interneto, tradicinio pašto laiškus nešiojo balandžiai? Taip, taip tai bene pirmoji žmonijos komunikacija. Mūsų auginami balti balandžiai priklauso būtent šiai nepaprastai pašto balandžių veislei. Pašto balandžiai paleisti nepažįstamoje vietoje sugeba susiorientuoti ir sugrįžti namo. Šiais laikais balti balandžiai meilės laiškų jau nebenešioja, tačiau savo skrydžiu džiugina susirinkusius per vestuves, krikštynas ar kitas šventes.

Romeo balti balandžiai vestuvėms

Daug mūsų baltų balandžių yra kilusių iš "Romeo" balandžių linijos. Šie balandžiai pasižymi ypatingu prisirišimu prie gimto lizdo, išverme skrydyje, plunksnų minkštumu ir gera orientacija.

Kupidono balti balandžiai vestuvėms

Baltų balandžių "Kupidono" linijos balandžiai yra ištikimi, išvermingi ir greiti skrajūnai. Jaukūs, leidžiasi glostomi ir mėgsta sparnais raižyti dangaus žydrynę.

Mūsų balandžių veislyne auginama per šimtą balandžių, kurie rūpestingai prižiūrimi, treniruojami ir ruošiami skrydžiams. Baltus balandžius veisiame daugiau negu dešimt metų.

balti balandŽIAI:

 • Balti balandziai vestuvems

  Balti balandžiai vestuvėms

  Vestuvėse balti balandžiai simbolizuoja dviejų žmonių jungtį, ilgą gyvenimą ir laimingą santuoką. Tai nuostabus būdas pranešti visiems susirinkusiems svečiams apie gyvenimo kartu pradžią....
 • balti balandziai krikstynoms

  Balti balandžiai krikštynoms

  Baltų balandžių paleidimas simbolizuoja pakrikštyto vaikelio priartėjimą prie Dievo. Balti balandžiai - gyvas ir prasmingas krikštynų akcentas. Krikštynoms leidžiamas vienas arba daugiau baltų balandžių...
 • baltas balandis laidotuvems

  Baltas balandis laidotuvėms

  Pabrėžia stiprų ryšį su Dievu ir simbolizuoja atsisveikinimą su siela...