pasaulio garsENYBĖS IR BALANDŽIAI

Balandžius skraidina ir augina patys įvairiausi pasaulio žmonės. Popiežius Benediktas XVI, boksininkas Maiklas Taisonas, Jos Didenybė Karalienė Elžbieta II, daininkas Elvis Presley, dailininkas Pablo Picaso ir kiti.

popiezius leidzia baltus balandzius

Popiežius Benediktas XVI paleidžia balandžius Šventosios Dvasios Katedroje Stambule. AFP FOTOGRAFIJA (CNS photo/Reuters).

 

maikas taisonas balandziai

Boksininkas Maiklas Taisonas augina balandžius ir dalyvavo sukurtoje Animal Planet laidoje "susikauti su Taisonu". Boksininkas varžėsi su balandininkais ir supažindino laidos žiūrovus su pašto balandžių sportu.

 

karaliene ir balandziai

Jos Didenybė Karalienė Elžbieta II globoja savo karališkąjį pašto balandžių balandyną "The Royal Pigeon Racing Association". Karalienės balandyne auginama per 240 balandžių. Jo Didenybė yra taip pat daugelio organizacijų susijusių su balandžiais globėja. Pašto balandžiai lydi karališkąją šeimą nuo ankstyvųjų laikų.

Belgijos Karalius ir jo šeima augino pašto balandžius taip pat.

 

ELVIS PRESLY balandziai

Legendinis rokenrolo karalius Elvis Presley. Galbūt garsieji kojų judesiai išmokti stebint savo balandžių šokį?

 

Pablo Picasso. Ispanų dailininkas tikriausiai įkvėptas tėvo augino povinius balandžius. Balandžius mėgo, nes savo dukrą pavadino Paloma, kas reiškia ispaniškai balandį.

 

darvino balandziai

Čarlzas Darvinas. Tikriausiai nieko nuostabaus, kad šis mokslininkas augino balandžius. Turėdamas daugybę įvairių balandžių veislių Darvinas įrodė, jog visi balandžiai kilę iš vienos laukinių karvelių rūšies (Columbia livia).

Waltas Disnėjus garsėjo su savo auginamais baltais balandžiais.

BALTI BALANDŽIAI:

 • Balti balandziai vestuvems

  Balti balandžiai vestuvėms

  Vestuvėse balti balandžiai simbolizuoja dviejų žmonių jungtį, ilgą gyvenimą ir laimingą santuoką. Tai nuostabus būdas pranešti visiems susirinkusiems svečiams apie gyvenimo kartu pradžią....
 • balti balandziai krikstynoms

  Balti balandžiai krikštynoms

  Baltų balandžių paleidimas simbolizuoja pakrikštyto vaikelio priartėjimą prie Dievo. Balti balandžiai - gyvas ir prasmingas krikštynų akcentas. Krikštynoms leidžiamas vienas arba daugiau baltų balandžių...
 • baltas balandis laidotuvems

  Baltas balandis laidotuvėms

  Pabrėžia stiprų ryšį su Dievu ir simbolizuoja atsisveikinimą su siela...